Зробити шкіру обличчя гладкою та пружною: 10 доступних способів

Кожна дівчина мріє про ідеальну, гладку, здорову та пружну шкіру обличчя. Але крім усіх дорогих засобів, які пропонує сучасна індустрія краси, існують прості способи, які можуть допомогти. Набагато більше способів гляньте тут mostrda.org.ua.

Достатньо лише ввести у свій раціон деякі продукти та прищепити корисні звички. А саме…

Морква та помідори

У них багато бета-каротину, завдяки якому в організмі виробляється вітамін А. Він своєю чергою неймовірно корисний для шкіри.

Стимуляція зростання клітин і добуток колагену (білок, що забезпечує шкірі еластичність), – це його заслуга.

Зробити шкіру обличчя гладкою та пружною: 10 доступних способів

Цитрусові

Лайм і лимон – це чудові джерела вітаміну С. Він точно також сприяє виробленню колагену. Крім цього, вітамін С є антиоксидантом, що у свою чергу запобігає старінню шкіри.

А завдяки біофлавоноїдам, що містяться в лимонах, відбувається зміцнення крихітних капілярів у шкірі.

Горіхи

Горіхи мають стати постійними гостями у вашому раціоні. Адже вони багаті на жирні кислоти, які сприяють зволоженню та зміцненню шкіри.

Авокадо

В авокадо міститься маса корисних для шкіри речовин, серед яких: вітамін С, структурні білки, жири та будівельні блоки колагену.

Куріння – ні!

Про негативний вплив нікотину на організм усім добре відомо. Що ж до шкіри, куріння гальмує процес засвоєння організмом вітаміну С, зате запускає старіння!

Відмова від тривалих сонячних ванн

При довгому сонячному впливі наше тіло виробляє меланін, щоб захиститися від ультрафіолетових променів. Це провокує появу пігментних плям та зморшок.

Полуниця

Якщо ви – великий шанувальник полуниці, вам дуже пощастило! Тому що вона багата на вітамін С, який бере участь у процесі відновлення шкіри.

Зробити шкіру обличчя гладкою та пружною: 10 доступних способів

Вода

Щоб шкіра була достатньо зволожена, необхідно в середньому випивати 1,5 літри чистої води на день! Тому що протягом дня ми потіємо і постійно втрачаємо вологу, яку необхідно заповнювати.

Оливкова олія

Саме оливкова олія може захистити від тривалого сонячного впливу на шкіру завдяки потужним антиоксидантам, що є в його складі.

Фізична активність

Будь-яка активність розганяє кров по тілу. З їхньою допомогою живі клітини, які спочивають на глибині шкіри, виштовхуються до верхнього шару. Це надає шкірі підтягнутого та здорового вигляду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *