Як вибирати та доглядати за зрізаними тюльпанами?

Погода навесні може бути настільки примхливою, що температура на вулиці не балує та не спонукає шукати перші симптоми довгоочікуваного сезону. Ось чому багато людей використовують квіткові акценти, які, будучи розміщені у будинку, покращують настрій. Один із них – зрізані тюльпани, що замінюють наближення глибової весни. Але що робити, щоб очі залишалися щасливими якнайдовше? За допомогою всього декількох простих прийомів догляд за зрізаними тюльпанами не важко. Більше про рослини та догляд за ними ви знайдете за цим посиланням https://barra.com.ua/?cat=26.

Вибирайте правильні квіти

Щоб зрізані тюльпани якнайдовше прикрашали наш вазонний будиночок, необхідно правильно підібрати квіти. Якщо ми вирішили купувати в супермаркеті, слід орієнтуватися не лише на різноманітність та колір пелюсток, а й на їхню форму. Краще достукатися до тих, хто ще не розвинений, бо помістивши їх у воду на десяток або близько того дня, вони будуть у всій красі. Також важливо пам’ятати – хоча це трапляється рідше – не купувати зрізані тюльпани на морозі. Негативні температури призведуть до їх швидкого в’янення, коли їх принесуть додому.

Як вибирати та доглядати за зрізаними тюльпанами?

Основні процедури за зрізаними тюльпанами

Перш ніж поставити зрізані тюльпани у вазу, варто зробити кілька простих кроків, щоб продовжити життя. У першу чергу варто видалити з них нижнє листя, тому що при опусканні у воду вони можуть швидко загнити. Також непогано обрізати кінці стебел: для цього краще використовувати гострий і чистий ніж. Найкраще різати під кутом. Чому? Це збільшить площу, через яку зрізані тюльпани можуть втягувати воду.

Місце також має вирішальне значення!

Коли ви приносите тюльпани зрізані додому, вирішальне значення має місце, де вони будуть виставлені. Хоча це квітучі рослини, інтенсивні сонячні промені не надто корисні для них, тому що вони швидше розвиваються, а потім швидко в’януть. Куди тоді поставити вазу зрізаних тюльпанів? Краще триматися подалі від вікна та поруч із джерелами тепла, бо, як і сонце, вони негативно впливають на їхній стан.

Як вибирати та доглядати за зрізаними тюльпанами?

Зміни воду тюльпанам!

Не треба переконувати нікого, що зрізані тюльпани вимагають води. Однак багато людей не підозрюють, що воду потрібно часто міняти! Найкраще щодня наливати у вазу нову воду, це зробить тюльпани зрізані свіжими, а їх пелюстки не почнуть так швидко розвиватися, що призведе до кровотечі рослин.

Зустрічайте хитрощі флористів!

Якщо ми хочемо бути впевнені, що зрізані тюльпани залишаться з нами на кілька днів, варто знати хитрощі, які природним чином продовжать їхнє життя. Чого варто прагнути? Зазвичай, у нас все під рукою. Ви можете покласти у вазу мідну монету, тобто жовті пенні, які є у наших гаманцях. Деякі рекомендують вставляти сірник у стебла (головою всередину). Чому? Оскільки з’єднання міді в монеті та сірка у сірнику можуть продовжити термін служби зрізаних тюльпанів. Ніщо не заважає додати у воду половину чайної ложки цукру або трохи горілки, що діють як природний кондиціонер, подовжуючи життя зрізаним тюльпанам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *