Як правильно доглядати шкіру за рекомендаціями дерматологів?

Наша шкіра – це також наша вітрина. Якщо ми подбаємо про неї належним чином, вона поверне нам гарний, здоровий вигляд. Отже, що робити з нашою шкірою? Як правильно забезпечувати догляд за тілом? Дерматологи рекомендують дотримуватись п’яти найважливіших правил догляду за станом нашої шкіри. Якщо ви будете їм слідувати, ваша шкіра стане сяючою. Ви можете знайти всі поради нижче.

Не забувайте про крем для очей

Шкіра під очима найтонша і тому найчастіше видає наш вік. Якщо ви не зволожуєте і не живите її належним чином, вона стане зморшкуватою, сухою та підкреслить темні кола та плями під очима. Отже, знайдемо хоча б момент у щоденному догляді, щоб нанести хороший крем для очей. Які креми підходять? Безумовно, делікатний, щоб не дратувати очі, бажано з додаванням пептидів та антиоксидантів, а крім того, косметичний засіб запобігатиме появі зморшок. Ви також можете використати креми, які освітлюють зміну кольору або живлять ніжну шкіру. Все залежить лише від потреб вашої шкіри.

Як правильно доглядати шкіру за рекомендаціями дерматологів?

Сон на шовковій наволочці

Коли ми спимо, наша шкіра прилягає безпосередньо до подушки. Якщо він виготовлений з твердого матеріалу, на вашій шкірі можуть утворитися негарні синці, які залишаться на вашій особі протягом кількох годин. Якщо ваша шкіра регулярно піддається цим впливам, це може спричинити появу зморшок. А хто хоче викликати зморшки на шкірі з власної волі? Щоб цього не сталося, можна замінити наволочку на шовкову. Завдяки цьому слизький матеріал не гнутиметься і залишатиме на обличчі вм’ятини. Так що, якщо ви дбаєте про стан своєї шкіри, обов’язково замініть усі наволочки на шовкові.

Їжте барвисто

На наше здоров’я впливає багато факторів. Одне з них – правильне харчування. Те, що ми їмо, безпосередньо впливає стан нашої шкіри. Напевно, ви вже помітили, що після вживання деяких інгредієнтів у вас з’являються прищі, а через інші ваша шкіра стає сірою. Якщо ви мрієте про гладку сяючу шкіру без плям та недосконалостей, то вам обов’язково варто відмовитися від білого хліба та борошняних виробів. У свою чергу, їжте багато фруктів та овочів, які є багатими джерелами антиоксидантів та вітамінів. В результаті ваша шкіра набуде сяйва і набуде здорового вигляду.

Використовуйте навушники під час телефонних дзвінків

Вам може здатися дивним, але ваш телефон – розсадник бактерій та мікробів. Наносячи його на обличчя під час розмови, ви переносите їх на шкіру. І вони можуть спричинити подразнення шкіри, прищі та інші неприємні недоліки. Якщо ви бажаєте запобігти цьому, завжди використовуйте навушники під час телефонних дзвінків. Вони знизить ризик потрапляння бактерій на шкіру.

Як правильно доглядати шкіру за рекомендаціями дерматологів?

Зменшіть кількість споживаного цукру

Як ми вже писали, те, що ми їмо, безпосередньо впливає на стан нашої шкіри. Якщо у вашому раціоні багато цукру, майте на увазі, що він може пошкодити колаген – білок, який зберігає вашу шкіру здоровою та еластичною. Це, своєю чергою, викликає утворення зморшок. Тому уникайте надмірної кількості солодощів, замінюючи їх на корисні фрукти. Це правда, що вони також містять цукор, але він легко засвоюється нашим організмом і не загрожує нашому здоров’ю або стану шкіри. Крім того, цей фрукт сповнений вітамінів, які також допомагають живити та зміцнювати нашу шкіру зсередини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *